LOT 16
Art & Antiques
Rond messing wijwateremmertje met driepasvormig hengsel, Zuidelijke Nederlanden, eind 15e/begin 16e eeuw -kleine restauratie in wand-, 10 × Ø 10 cm exclusief hengsel
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht