Ronde kader. Louis XVI stijl. Napoleon III periode. Gesculpteerd decor van fruit en planten. Met in het midden
Description EN
Round frame. Louis XVI style. Napoleon III period.
Sculptured decor of fruit and plants.
With in the middle oil on canvas on panel with figures in a forest landscape.
Beschrijving NL
Ronde kader. Louis XVI stijl. Napoleon III periode.
Gesculpteerd decor van fruit en planten.
Met in het midden olieverf op doek op paneel met
voorstelling van figuren in een boslandschap.
Description FR
Cadre rond. De style Louis XVI. Epoque Napoléon III.
Décor sculpté de fruits et de plantes.
Au milieu une huile sur toile sur panneau figurant un paysage boisé avec figures.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR