LOT 1933
Roomkom strak glad model afgewerkt met ringversieringen zilver.
Nederland, Haarlem, Hoogtelling & Presburg, 1923, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N - gebruikssporen. H 7,5cm Dia 15,5cm, 296,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal