Roy Villevoye (1960), Wat heb je daar dan gegeten (Ukra/Bos en Lommer) 2002
Painter / Artist / School
Roy Villevoye (1960)
Technique / Size
c-print op papier (dubbelzijdig bedrukt), zonder lijst, 70x105 cm
Signature / Dating
gesigneerd, gedateerd en genummerd 'RV 3/40 2002' (linksonder)
Extra Text
Conditie: het werk is niet ingelijst en dient aan twee gaatjes aan de bovenkant opgehangen te worden. De gaatjes hebben gebruikssporen, de druk is over het algemeen in goed conditie met enkele krasjes en lichte tekens van slijtage.
Painter / Artist / School
Roy Villevoye (1960)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text