LOT 606

Roy Villevoye (1960), Wat heb je daar dan gegeten (Ukra/Bos en Lommer) 2002

Painter / Artist / School

Roy Villevoye (1960)

Technique / Size

c-print op papier (dubbelzijdig bedrukt), zonder lijst, 70x105 cm

Signature / Dating

gesigneerd, gedateerd en genummerd 'RV 3/40 2002' (linksonder)

Extra Text

Conditie: het werk is niet ingelijst en dient aan twee gaatjes aan de bovenkant opgehangen te worden. De gaatjes hebben gebruikssporen, de druk is over het algemeen in goed conditie met enkele krasjes en lichte tekens van slijtage.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Roy Villevoye (1960)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague