LOT 54
Art & Antiques
Rozenhoutgefineerde schrijftafel met rood lederen blad en messing biezen, onder het blad twee lades en uitschuifbaar blaadje, Frankrijk, 19e/20e eeuw -gebruikssporen, fineerschade, enkele loszittende onderdelen-, 75 × 81 × 49 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht