LOT 1951
Rozenschaal voorzien van Jugendstil patroon versieringen en gedeeltelijk opengewerkte zijkant. zilver.
Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800, meesterteken - scheurtjes en niet originele glazen inzetschaal. H 14cm B 27cm, 953,3 gram, 800/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal