LOT 4913796
Ruben Gelardi, cd. Maleri, olie på plade
Ruben Gelardi 1938-2012. Olie på plade, parti med to personer, sign. Ruben Gelardi. 50,5 x 40,5 (62,5 x 52,5) cm.
13 Feb 2018
Denmark, Kokkedal
13 Feb 2018
Denmark, Kokkedal