LOT 4913796

Ruben Gelardi, cd. Maleri, olie på plade

Ruben Gelardi 1938-2012. Olie på plade, parti med to personer, sign. Ruben Gelardi. 50,5 x 40,5 (62,5 x 52,5) cm.

13 Feb 2018
Denmark, Kokkedal

13 Feb 2018
Denmark, Kokkedal