LOT 503737

Rupert Jasen Smith - Homage to Andy Warhol No.3, TP uniek. werk , gesigneerd

Artist: Rupert Jasen Smith (1953-1989)
Type: Prints post-1900
Technique: Silkscreen on Paper
Year: 1989
Dimensions: 91.4 cm x 91.4 cm (unframed)
Frame: 110 cm x 110 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed

Rupert Jasen Smith - Homage to Andy Warhol No.3 : Sayoko Yamaguchi - Shiseido - GROOTuit 1989Prachtig groot ingelijst werk Gesigneerd op de achterkant Genummerd op de achterkantTP 5/30 (Trial Proof/UNIEK)Zie kopie hiervan op de achterkant ( dit is niet de standaard editie) Zeefdruk in kleuren op Lenox Museum boardUitgegeven door Galerie Sho,Tokyo.met copyright-inktstempels op de achterzijde,Met droogstempel van de kunstenaar én printer Rupert Jason SmithProfessioneel ingelijst in een op maat gemaakte wit passe-partout,In een exclusieve, zwart gelakte lijst,Maat : 110 x 110 cm Blad maat : 91.4 x 91.4 cmDit is No.3 , het Japanse beauty merk Shiseido-Sayoko Yamaguchi, uit de portfolio Homage to Andy Warhol van Rupert Jasen Smith. In deze portfolio zijn 10 kenmerkende merken van de Japanse industrie vertegenwoordigt. Ruper Jasen Smith was een vriend en belangrijke medewerken van Andy Warhol.Andy Warhol ontmoette in 1974 de nog zeer jonge Rupert Jasen Smith die hem hielp met zijn handgeschilderde Flower edities. Dit werd een hechte relatie van meer dan 15 jaar. Smith werd in 1977 benoemd tot meesterdrukker en art director van Andy Warhol. Warhol was zo blij met het werk van zijn nieuwe meesterdrukker dat hij Smith naast de handtekening "Andy Warhol" ook een merkteken toestond (blindstamp). Rupert Jasen Smith was behalve Andy Warhol''s drukker en een belangrijke vriend en medewerker van Warhol in zijn latere jaren, ook een opmerkelijke kunstenaar op zich. Werk in zeer goede conditiezie svp foto`s NOTA BENE :Per Koerier Wereldwijd ! Levertijd 2-4 weken

21 Apr 2024
Netherlands, Enschede

Type: Prints post-1900
Year: 1989
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed

21 Apr 2024
Netherlands, Enschede