S. Battulga (20ste eeuw), Caravan van vee door Mongolie
S. Battulga (20ste eeuw)
Caravan van vee door Mongolie
gesigneerd en getiteld (verso)
olieverf op doek, 39x58 cm (met lijst: 46x66 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
S. Battulga (20ste eeuw)
Caravan van vee door Mongolie
29 Apr 2024
Netherlands, Hague