S. Battulga (20ste eeuw), Caravan van vee door Mongolie

S. Battulga (20ste eeuw)

Caravan van vee door Mongolie

gesigneerd en getiteld (verso)

olieverf op doek, 39x58 cm (met lijst: 46x66 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

S. Battulga (20ste eeuw)

Caravan van vee door Mongolie

29 Apr 2024
Netherlands, Hague