LOT 109
S. JOHNSON
Oljemålning på duk. 1800-tal. Sjölandskap, Loch Leven, Skottland. A tergo etikettrest. 25,7x35,7 cm. Krackelyrer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona