LOT 119
SALONGSBORD
Mahogny. Senempire, 1800-tal. Höjd 75, bredd 119 cm. Märken, repor, fläckar.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona