LOT 133
SALONGSBORD
Mahogny med metallhylsor. 1800-tal. Höjd 71, skivans mått 61x61 cm. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona