LOT 105
SALONGSGRUPP, SEX DELAR
Bemålat trä. Jugend, tidigt 1900-tal. Piedestal medföljer. Repor, märken.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona