LOT 99
SALONGSGRUPP, SEX DELAR
Betsad bok med plyschklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona