LOT 62
SÄNGBORD, TVÅ ST, SNARLIKA
Teak. Modern design, 1950-tal. Höjd 51 och 57 cm. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona