LOT 18
SANNOLIKT ANFADERSFIGUR, MÖJLIGEN IFAGAO, INDONESIEN, 1900-TAL
Skuren sten. H ca 14 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona