LOT 133
SAVOIA. DUE MONETE DA 20 LIRE (1851, 1863) E UNA DA 10 LIRE 1863
Au tot. gr. 16,12
BB/SPL VF/EF (3)
21 Jun 2021
Italy
Au tot. gr. 16,12
BB/SPL VF/EF (3)
21 Jun 2021
Italy