LOT 135
SAVOIA. SEDICI MONETE DA 20 LIRE.
Carlo Felice 1825, 1826; Carlo Alberto 1849; Vittorio Emanuele II 1851, 1852, 1859, 1863 (5), 1865; Umberto I 1882 (3); Vittorio Emanuele III 1923 fascetto.
BB/SPL VF/EF
Au tot. gr. 103,20
q.SPL a.EF (16)
21 Jun 2021
Italy
BB/SPL VF/EF
Au tot. gr. 103,20
q.SPL a.EF (16)
21 Jun 2021
Italy