LOT 153
SEKRETÄR MED JALUSI
Valnöt och valnötsrot. Sent 1800-tal. Höjd 129, bredd 109 cm. Ett ben senare, repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona