LOT 6
SENECA (Lucius Annaeus).
Tragoediae Senecae cum duobus commentariis videlicet Bernardini Marmitae & Danielis Galetani poeta.
Venetiis, 7 septembre 1505, in-4, 4 ff. - CXVI, cart. papier fleuri défraichi et us. (rel. mod.). Mouillures.
Mme Danyela Petitot présente ce lot.
dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35
18 Sep 2020
dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35