LOT 13
SENGUSTAVIANSK BYRÅ
Mahogny med mässingsbeslag och stenskiva. Sengustavianskt herrgårdsarbete, 1800-tal. Höjd 81, bredd 124 cm. Senare stenskiva. Skador, repor, märken.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona