LOT 221
SERVERINGSVAGN
Mahogny med intarsiadekor och mässingslister. 1900-talets andra hälft. Höjd 70, längd 77 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona