LOT 71
SIDOBORD
Teak med flätad rotting. Troligen Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen "Minerva". Brickmärkt France & Daverkosen Danmark. 1950/60-tal. Höjd 47 cm, skivans mått 71x52 cm. Repor och märken.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona