SILVER SENTIMENTI
Astrolabe
Vase
Grès beige tourné et modelé, intérieur en émail anthracite.
Patine à la cire encaustique et décor de fils de laiton.
Monogrammé.
Vaas
Gedraaide en gemodelleerde beige zandsteen, antraciet geëmailleerde binnenkant en messing.
Gemonogrameerd.
2017.
Pièce unique.
H.27 cm L.25 cm P.19 cm
Astrolabe
Vase
Monogrammé.
Vaas
Gemonogrameerd.
2017.
Pièce unique.
H.27 cm L.25 cm P.19 cm