LOT 2

SILVER SENTIMENTI

Astrolabe
Vase
Grès beige tourné et modelé, intérieur en émail anthracite.
Patine à la cire encaustique et décor de fils de laiton.
Monogrammé.
Vaas
Gedraaide en gemodelleerde beige zandsteen, antraciet geëmailleerde binnenkant en messing.
Gemonogrameerd.
2017.
Pièce unique.
H.27 cm L.25 cm P.19 cm

21 Nov 2021
Belgium, Brussels

Astrolabe
Vase
Monogrammé.
Vaas
Gemonogrameerd.
2017.
Pièce unique.
H.27 cm L.25 cm P.19 cm

21 Nov 2021
Belgium, Brussels