LOT 34
SITTANDE BUDDHA, SYDOSTASIEN, MÖJLIGEN THAILAND 1900-TALETS ANDRA HÄLFT
Patinerad brons. H ca 29 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona