LOT 61
SKÅP
Alm och almrot med intarsia. Swedish modern, 1940-tal. Höjd 134 cm, bredd 104 cm. Repor, märken, utdragsskiva med skador.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona