LOT 121
SKOVMAND & ANDERSEN, MATBORD
Jakaranda. Retro, 1960-tal. Danmark. Höjd 72 cm, diameter 124 cm. Två iläggsskivor med sarg medföljer á 50 cm/st. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona