LOT 83
SKRIVBYRÅ
Ek. 1800-tal. Höjd 93, bredd 107 cm. Listbit saknas, repor, märken.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona