LOT 9
SKULPTUR
Bronspatinerad gjutmetall på stensockel. Gladiator. Svärd med lagning. Höjd 92 cm. Proveniens: Designhem från Malmö.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona