LOT 17
SMINKDOSA, KINA 1900-TAL
Jade eller jadeliknande mineral, D ca 7 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona