LOT 4
SOFFA
Svart skinn med benställning i jakaranda. Modern design, 1960-tal. Bredd 188 cm. Bruksslitage, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona