LOT 61
SOFFBORD MED TIDNINGSHYLLA
Mahogny. Modern design, 1950-tal. Höjd 45, längd 137 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona