LOT 5
SOFFBORD MED UTDRAGSSKIVA
Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 53, skivans mått 124x58 cm. Repor, märken, stoppklossar till utdragsskivan saknas. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona