LOT 9
SOFFBORD OCH LAMPBORD
Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd skivornas mått 135x90 och 70x70 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona