LOT 4
SOFFBORD UPPFÄLLBART TILL MATBORD
Jakaranda. Modern design, 1970-tal. Höjd 52, skivans mått 139x60 cm (hopfällt). Solblekt, utbytta skruvar, samt saknade skruvar, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona