LOT 137
SOFFBORD
Teak. Märkt PB, Made in Denmark. Modern design, 1960-tal. Höjd 45, skivan 133x48 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona