LOT 6
SOFFBORD
Jakaranda. Etikettmärkt Amager Bolighus Nr 10566. Modern design, 1970-tal. Troligen Illum Wikkelsö. Bordets höjd 52, skivans mått 169x64 cm. Fläckar, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona