LOT 9
SOFFBORD
Skiva i jakaranda på benställning av förkromad metall. Modern design, 1970-tal. Höjd 41, skivans mått 138x59 cm. Ringar efter glas, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona