SOL LEWITT (1928 - 2007)
Sans titre, 1982.
Encre sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Inkt op papier.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
55,5 x 55,5 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Ressle, Stockholm, Suède.
Ari Now Gallery, Goteborg, Suède.
Collection privée, Bruxelles.
Exposition/Tentoonstelling:
Sol Lewitt, Kunstmuseum Bern, 1984.
Sans titre, 1982.
Encre sur papier.
Inkt op papier.
55,5 x 55,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.
Exposition/Tentoonstelling: