LOT AAE029771A67
A Chinese 18th c. celadon seal paste box, lid adorned with incised floral design. Diam. 8.5 cm.
Condition Report:
Two minor glaze “slips”.
03 May 2021
Denmark
Condition Report:
Two minor glaze “slips”.
03 May 2021
Denmark