SONIA DELAUNAY (1885-1979)

Description EN
Untitled (design for fabric), 1925-1933.
Gouache. With stamp and signature of the artist's son, Charles Delaunay, on verso.
Frame.

Provenance: Collection Robert Perrier (stamp also on verso).

Beschrijving NL
Zonder titel (ontwerp voor stof), 1925-1933.
Gouache. Met stempel en handtekening van de zoon van de artieste, Charles Delaunay, op verso.
Kader.

Herkomst:
Verzameling Robert Perrier (stempel eveneens op verso).

Description FR
Sans titre (Projet de tissu), 1925-1933.
Gouache. Avec le cachet et la signature du fils de l'artiste, Charles Delaunay, au verso.
Cadre.

Provenance:
Collection Robert Perrier (cachet au verso).
Size: 160 x 200 mm, 375 x 410 mm

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
Frame.

Beschrijving NL
Kader.

Herkomst:

Description FR
Cadre.

Provenance:

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp