SONIA DELAUNAY (1885-1979)
Description EN
Untitled (design for fabric), 1925-1933.
Gouache. With stamp and signature of the artist's son, Charles Delaunay, on verso.
Frame.
Provenance: Collection Robert Perrier (stamp also on verso).
Beschrijving NL
Zonder titel (ontwerp voor stof), 1925-1933.
Gouache. Met stempel en handtekening van de zoon van de artieste, Charles Delaunay, op verso.
Kader.
Herkomst:
Verzameling Robert Perrier (stempel eveneens op verso).
Description FR
Sans titre (Projet de tissu), 1925-1933.
Gouache. Avec le cachet et la signature du fils de l'artiste, Charles Delaunay, au verso.
Cadre.
Provenance:
Collection Robert Perrier (cachet au verso).
Size: 160 x 200 mm, 375 x 410 mm
% from the market value
Description EN
Frame.
Beschrijving NL
Kader.
Herkomst:
Description FR
Cadre.
Provenance:
% from the market value