LOT 40
SPATSERKÄPP
Lackerat trä med knopp i vitmetall i form en tax. Längd 89 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona