LOT 7
SPEGEL
Bronserad. 1800-talets slut. Ca 70x49 cm. Skador, dekor och bronseringsbortfall.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona