LOT 112
SPELBORD
Alm. Med backgammonbräde och pjäser under locket. 1800-talets andra hälft. Höjd 76, bredd 88 cm. Smärre repor och märken.
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona