LOT 1
SPØTTRUP, PALL
Jakaranda med galonklädd sits. Danmark, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 39, bredd 53 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona