LOT 21
STEPHEN ANTONAKOS (1926-2013)
Sans titre, 1977
Papier découpé.
Signé et daté en bas à droite
Gesneden papier.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder
37x30 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.
28 Apr 2019
Sans titre, 1977
Papier découpé.
Signé et daté en bas à droite
Gesneden papier.
37x30 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.
28 Apr 2019