LOT 65
STIG LINDBERG, TEKOPPAR, 6 ST
Benporslin "Spisa Ribb". Nagg förekommer, glasyrkrackeleringar.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona