LOT 18
STIG LINDBERG, VÄGGRELIEF
Glaserat stengods. Kvinna med fågelhatt. Signerad, a tergo stämpelmärkt Gustavsberg. 38x40 cm. Obetydliga tillverkningsnaggar.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona