LOT 119
STIG LINDBERG, VAS
Glaserat stengods. Gustavsbergs Studio, märkt och signerad undertill. Höjd 24,5 cm. Proveniens: Docent/museichef Gösta Lilja. Överintendent på Liljevalchs konsthall, Norrköping museum, Malmö museum m.m.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona