LOT 127
STOCKAMÖLLAN, DÄCKSSTOLAR, ETT PAR
Bok. 1900-tal. Märkta. Repor, märken, brickor med torrsprickor.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona